Ev >

Qingdao Sino Crown Biological Engineering Co., Ltd. Şirket Profili

Qingdao Sino Crown Biological Engineering Co., Ltd.
-->
Hakkımızda
Bize Ulaşın
86-0532-85171476
Şimdi İletişime Geçin
Qingdao Sino Crown Biological Engineering Co., Ltd.
Şirket Detayları

Ana pazar:

Kuzey Amerika , Doğu Avrupa , Doğu Asya

İş Tipi:

Üretici

Markalar:

Çin Taç

Çalışan Sayısı:

100~500

Yıllık satış:

2000000-3500000

Kuruluş Yılı:

2004

Bilgisayarı dışa aktar:

80% - 90%

giriiş

Qingdao Sino Crown Biyoloji Mühendisliği Co., Ld.Qingdao'nun batı kıyısında, güzel bir çevre, uygun iklim ve gelişmiş ticaret gösteren bir kıyı şehrinde yer almaktadır.Kayıtlı sermaye 10 milyon yuan'dır.

Qingdao Sino Crown Biyoloji Mühendisliği Co, Ld.biyoteknoloji kullanarak sarı unkurdu yetiştiriciliğinin geliştirilmesine odaklanmıştır.Geliştirme, üretim, tanıtım, teknik hizmetler, işleme ve pazarlama ile bütünleşen çeşitlendirilmiş bir kuruluştur.Şimdi, sarı un kurdunun derin işleme serisi ürünleri arasında yağ giderici sarı un kurdu protein tozu, böcek yağı, kurutulmuş sarı un kurdu ve kurutulmuş pupa bulunmaktadır.Bu ürünler Tarım Bakanlığı'na bağlı gıda kalite kontrol ve denetim merkezinde denetimden geçmiştir.Kurutulmuş sarı un kurdu ve kurutulmuş pupa, yerli ve yabancı tüketiciler tarafından tercih edilen Fransa ve İngiltere'ye ihraç edilmiştir. Yumuşak un kurdu endüstrisinin bir parçası olan şirket, yetiştirme tekniğini teşvik etmekte, işleme ve pazarlamaya odaklanmak için çiftçilerin yetiştirme tabanını ve ürünlerini satın almakta ve inşa etmektedir. büyük ölçekli böcek ol ve yağ giderici sarı yemek kurdu protein tozu için işleme temeli. Günümüzde şirket zaten belirli bir ölçek oluşturmuştur.Dürüst işbirliği ve kazan-kazan hazinesi ilkelerini koruyan şirket, seyahat eden tüccarlarla ortak refah arar ve birlikte büyük başarılar elde eder!

Çin Qingdao Sino Crown Biological Engineering Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

Biz, dünya çapındaki müşterilerine yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler sunmaya kendini adamış, profesyonel bir kurutulmuş böcek ihracat şirketiyiz.Kurutulmuş un kurtlarını işleme ve üretme konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimizle profesyonelliğimiz, verimliliğimiz ve güvenilirliğimizle tanınıyoruz.Sunduğumuz başlıca hizmetler aşağıdadır:

 

Ürün Tedarik ve Tedarik: Dünya çapındaki en kaliteli tedarikçilerle yakın ortaklıklar kurduk ve bu sayede geniş bir yelpazede yüksek kaliteli ürünler için tedarik hizmetleri sağlamamıza olanak sağladık.İster ham maddeye, ister bitmiş ürüne, ister özel özelleştirilmiş ürünlere ihtiyacınız olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Tarih

Qingdao Sino Crown Biyoloji Mühendisliği Co., Ltd., hem evcil hayvan, hayvancılık, su ürünleri yetiştiriciliği hem de yem endüstrilerinde biyoteknoloji kullanarak un kurdu yetiştiriciliğinin küresel bir tedarikçisi ve geliştiricisidir. Şimdi, un kurdunun derin işleme serisi ürünleri, yağsız un kurdu protein tozu, un kurdu içerir. yağ, kurutulmuş yemek kurdu tozu.

 

Bu ürünler Tarım Bakanlığı'na bağlı gıda kalite kontrol ve denetim merkezinde denetimden geçmiştir.Mealworms serisi ürünleri, Amerikan FDA sertifikasını, Avrupa Birliği'nin GMP + hammadde tedarikçilerinin şirket personel konfigürasyonu ve insan haklarına ilişkin güvenlik sertifikasını geçmiş, SeDex sertifikasını almıştır. Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya ve Almanya'ya ihraç edilmiştir. diğer 20'den fazla ülke, yerli ve yabancı tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Müşterinin ihtiyacına göre toplu ağırlık torbalarında paketleyebiliriz.

Bizim takım

 

Merkez ofisimiz Qingdao'da olup üretim ve depo tesislerimiz Qingdao'nun Batı Yakası Yeni Bölgesi'nde bulunmaktadır.Qingdao Sino Crown Biyoloji Mühendisliği Co., Ltd. olarak ürünlerimizin kalitesinden gurur duyuyoruz ve verimli ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz.Dürüst işbirliği ve kazan-kazan hazinesi ilkelerini koruyan şirket, seyahat eden tüccarlarla ortak refah arar ve birlikte büyük başarılara imza atar!

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite kurutulmuş un kurdu Tedarikçi. telif hakkı © 2023-2024 drymealworm.com . Her hakkı saklıdır.